KuforMAN
TGM 18.290
Kufor
MAN
TGM 18.290
Pevná cena plus DPH
14 900 €
(18 029 € brutto)
Rok výroby
2017
Stav
Použitý
Umiestnenie
Hooglede 

Základné údaje
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
14 900 €
(18 029 € brutto)
- Umiestnenie:
- Ieperstraat 103, Hooglede, BE

Zavolať
Technické detaily
- Najazdené kilometre:
- 613 386 km
- Výkon:
- 213 kW (289,60 k)
- Prvá registrácia:
- 01/2017
- Veľkosť pneumatiky:
- 315/80 R22.5
- Konfigurácia náprav:
- 4x2
- Rázvor náprav:
- 5 850 mm
- Brzdy:
- brzdenie motorom
- Farba:
- iný
- Kabína vodiča:
- denná kabína
- Typ prevodu:
- automatický
- Emisná trieda:
- Euro 6
- Zavesenie:
- oceľ
- Celková dĺžka:
- 10 500 mm
- Celková šírka:
- 2 550 mm
- Celková výška:
- 3 900 mm
- Výbava:
- ABS, centrálne zamykanie, tempomat, elektrické ovládanie okien, elektricky nastaviteľné zrkadlo, sadzový filter, spojler, zdvíhacie čelo
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A226-26-962
- Referenčné číslo:
- TC19568
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 27.08.2026
Popis
= Ďalšie možnosti a príslušenstvo =
- CD prehrávač
- Strešný spojler
- Palivová nádrž z hliníka
- Časticový filter
- Svetlomety
- Systém kontroly stability
- Slnečná clona
- Striedavý prúd
- Súprava náradia
= Ďalšie informácie =
Rozmer pneumatík: 315/80 R22,5
Brzdy: Kotúčové brzdy
Predná náprava: Riadená; Dezen pneumatiky vľavo: 15 mm; Dezen pneumatiky vpravo: 15 mm; Odpruženie: Listové pružiny
Zadná náprava: Dvojité pneumatiky; Dezen pneumatiky vľavo (vnútorná): 14 mm; Dezen pneumatiky vľavo (vonkajšia): 16 mm; Dezen pneumatiky vpravo (vnútorná): 16 mm; Dezen pneumatiky vpravo (vonkajšia): 16 mm
Nsdpfx Aezwuywoltelf
Nakladacia plošina: Dhollandia DHSM.20, 2000 kg
Poškodenia: žiadne
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
- CD prehrávač
- Strešný spojler
- Palivová nádrž z hliníka
- Časticový filter
- Svetlomety
- Systém kontroly stability
- Slnečná clona
- Striedavý prúd
- Súprava náradia
= Ďalšie informácie =
Rozmer pneumatík: 315/80 R22,5
Brzdy: Kotúčové brzdy
Predná náprava: Riadená; Dezen pneumatiky vľavo: 15 mm; Dezen pneumatiky vpravo: 15 mm; Odpruženie: Listové pružiny
Zadná náprava: Dvojité pneumatiky; Dezen pneumatiky vľavo (vnútorná): 14 mm; Dezen pneumatiky vľavo (vonkajšia): 16 mm; Dezen pneumatiky vpravo (vnútorná): 16 mm; Dezen pneumatiky vpravo (vonkajšia): 16 mm
Nsdpfx Aezwuywoltelf
Nakladacia plošina: Dhollandia DHSM.20, 2000 kg
Poškodenia: žiadne
Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.
Poskytovateľ
Poznámka: Zaregistrujte sa zadarmo alebo sa prihláste, aby ste získali všetky informácie.
Registrovaný od: 2011
470 Inzeráty online
Odoslať dopyt
Telefón & Fax
+32 51 13... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Kranenburg
1 030 km
Chladený nákladný automobil
MANTGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
MANTGM 18.290 Tiefkühlkoffer +LBW*Thermoking*
Malý inzerát
Geffen
1 067 km
Kufor
DAFCF 410 Bak +Dhollandia 2000 kg klep. Black Edition
DAFCF 410 Bak +Dhollandia 2000 kg klep. Black Edition
Malý inzerát
Saint Victoret
1 258 km
Skriňové nákladné vozidlo
MANTGM 18.290
MANTGM 18.290
Malý inzerát
Leopoldsdorf
252 km
Nákladné auto s plochou korbou a plachtou
MANTGM 18.290 4X2 LL
MANTGM 18.290 4X2 LL
Malý inzerát
SLIEDRECHT
1 114 km
Kufor
DAFCF 290 LBW GEN 2 tacho, Dachklima, 2 beds
DAFCF 290 LBW GEN 2 tacho, Dachklima, 2 beds
Malý inzerát
Oslo
1 377 km
Kufor
MANTGM 18.290 4x2 Box Truck WATCH VIDEO
MANTGM 18.290 4x2 Box Truck WATCH VIDEO
Malý inzerát
Wölfersheim
808 km
Nápojové vozidlo
MANTGM 18.290/LBW/2xAHK/aus.1Hand/Top-Zustand/Diff.
MANTGM 18.290/LBW/2xAHK/aus.1Hand/Top-Zustand/Diff.
Malý inzerát
Neuenstein
741 km
Skriňové nákladné vozidlo
MANTGX 18.440 4x2 LL XLX AHK Intarder ACC Klima LBW
MANTGX 18.440 4x2 LL XLX AHK Intarder ACC Klima LBW
Malý inzerát
Sint-Katelijne-Waver
1 120 km
Dodávka na prepravu áut
MANTGM 18.290 MACHINELADER EURO5
MANTGM 18.290 MACHINELADER EURO5
Malý inzerát
Geffen
1 067 km
Chladená/mrazená preprava
MANTGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
MANTGM 18.290 Koel/ vries Thermoking UT 800 Diesel...
Malý inzerát
Hooglede
1 219 km
Kufor
MANTGM 290
MANTGM 290
Malý inzerát
Legden
987 km
Plato nákladné auto
MANTGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
MANTGM 18.290 4x2 Euro6 Pritsche + HIAB Ladekran
Malý inzerát
Ardagger Stift
363 km
Nápojové vozidlo
MANTGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
MANTGM 18.290, seitliche LBW, LBW, EEV
Malý inzerát
Steinach
520 km
Sklápač
MANTGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
MANTGM 18.290BL/Meiller/Kipper/NL10,7 to/Nur 70 tkm
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe



















































































































































































































































































