Podvozok nákladného vozidlaMAN
TGS 26.440
Podvozok nákladného vozidla
MAN
TGS 26.440
Pevná cena plus DPH
11 500 €
(13 685 € brutto)
Rok výroby
2011
Stav
Použitý
Umiestnenie
Tannheim 

Základné údaje
- Označenie:
- Podvozok nákladného vozidla
- Výrobca:
- MAN
- Model:
- TGS 26.440
- Rok výroby:
- 2011
- Stav:
- použitý
Cena a lokalita
Pevná cena plus DPH
11 500 €
(13 685 € brutto)
- Umiestnenie predajcu:
- 88459 Tannheim, Nemecko

Technické detaily
Motor a prevodovka
Typ prevodu:
automatický
Nápravy a kolesá
Konfigurácia náprav:
3 nápravy
Brzdy
Brzdy:
retardér
Vybavenie
Klimatizácia
Bezpečnostné prvky
ABS
Elektronický stabilizačný program (ESP)
Dokumentácia a certifikácia
Ďalšia kontrola (TÜV):
11/2025
Ďalšie podrobnosti
Najazdené kilometre:
924 735 km
Prvá registrácia:
11/2011
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A208-80-917
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 07.01.2026
Popis
Odoslať dopyt
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Sittensen
879 km
Plato nákladné auto
MAN26.440 TGS LL 6x2, Kran Fassi F195AS.22, AHK, AC
MAN26.440 TGS LL 6x2, Kran Fassi F195AS.22, AHK, AC
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Liezen
424 km
Cisternové vozidlo
MANTGA 35.430 8X2 Lift/Lenk ADR 30.000L 3 Kammer
MANTGA 35.430 8X2 Lift/Lenk ADR 30.000L 3 Kammer
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Sittensen
879 km
Vozidlo s hákom na kontajnery
MAN26.440 TGS 6x4/2, HydroDrive, Palfinger PK22002
MAN26.440 TGS 6x4/2, HydroDrive, Palfinger PK22002
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
ANDELST
1 056 km
Man TGS 35.440 Euro 5 Hiab 26 ton hákový nosič kontajnerov
ManTGS 35.440 Euro 5 Hiab 26 Ton haakarmsysteem
ManTGS 35.440 Euro 5 Hiab 26 Ton haakarmsysteem
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Sittensen
879 km
Cisternové vozidlo
MAN18.400 TGS BL 4x2, Esterer, 13m³,Sening,Schlauch
MAN18.400 TGS BL 4x2, Esterer, 13m³,Sening,Schlauch
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Bovenden
769 km
Sklápacie nákladné vozidlo
MANTGS 26.440 6X4 BB, Tele-Absetzer
MANTGS 26.440 6X4 BB, Tele-Absetzer
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Winterswijk
992 km
MAN TGS 26.440 so sklápacím návesom Schwarzmuller
MANTGS 26.440 Schwarzmuller Tipper trailer
MANTGS 26.440 Schwarzmuller Tipper trailer
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Lübbecke
882 km
Kontajnerová preprava
MAN26.500 XXK BDF Vollausst.
MAN26.500 XXK BDF Vollausst.
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Winterswijk
992 km
MAN TGS 26.440
MANTGS 26.440
MANTGS 26.440
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Winterswijk
992 km
MAN TGS 26.440
MANTGS 26.440
MANTGS 26.440
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Langgöns
822 km
Podvozok nákladného vozidla
MANTGS 26.460 6x2 Motorschaden - Rechtslenker
MANTGS 26.460 6x2 Motorschaden - Rechtslenker
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Schiedam
1 144 km
MAN TGS 26.440 6x6 sklápacie vozidlo s káblovým systémom a žeriavom Palfinger Q 180Z
MANTGS 26.440 6x6 cable system tipper truck with p...
MANTGS 26.440 6x6 cable system tipper truck with p...
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Jestetten
832 km
2013 MAN TGS 26.440 6x4H*4 sklápací nákladný automobil na obilie
MANTGS 26.440 6x4H*4 Getreidekipper
MANTGS 26.440 6x4H*4 Getreidekipper
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
Langgöns
822 km
Cisternové vozidlo
RenaultLander 430 6x2 ISOLIERT - Tankvolumen 16.500 L
RenaultLander 430 6x2 ISOLIERT - Tankvolumen 16.500 L
Úspešný
Vaša správa bola odoslaná.
Malý inzerát
St.Lorenz
483 km
Chladený nákladný automobil
MANTGS 26.440 Kühlkoffer mit Empf Anhänger *EEV*
MANTGS 26.440 Kühlkoffer mit Empf Anhänger *EEV*
Váš inzerát bol úspešne odstránený
Došlo k chybe





















































































































































































































































