Auto domiešavač betónu
MAN TGS 41.440

Rok výroby
2009
Stav
Použitý (plne funkčný)
Umiestnenie
Lograto Taliansko
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
Auto domiešavač betónu MAN TGS 41.440
more Images
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440
MAN TGS 41.440

Základné údaje

Označenie:
Auto domiešavač betónu
Výrobca:
MAN
Model:
TGS 41.440
Rok výroby:
2009
Stav:
pripravené na použitie (použité)
Funkčnosť:
plne funkčný

Cena a lokalita

Umiestnenie:
Via Industriale 7, 25030 Lograto - Brescia, Italia Taliansko
Zavolať

Technické detaily

Výkon:
323,62 kW (440,00 k)
Prvá registrácia:
05/2009
Typ paliva:
nafta
Konfigurácia náprav:
8x4
Palivo:
nafta
Kabína vodiča:
denná kabína
Typ prevodu:
automatický
Emisná trieda:
Euro 5

Podrobnosti ponuky

ID inzerátu:
A200-92-800
Aktualizácia:
naposledy dňa 29.09.2025

Popis

MAN TGS 41.440, rok 2009, 468329 km, EURO5, automatická prevodovka, s domiešavačom betónu CIFA RY1300 na vývodovom hriadeli.
Pedpfxjxgg Rae Ambopu

Inzerát bol automaticky preložený. Chyby v preklade sú možné.

Poskytovateľ

Registrovaný od: 2014

21 Inzeráty online

Zavolať

Odoslať dopyt

Pozemokus 
Nemecko
Rakúsko
Švajčiarsko
Spojené štáty americké
Spojené kráľovstvo
Francúzsko
Belgicko
Španielsko
Mexiko
Taliansko
Holandsko
Poľsko
Ruská federácia
Bielorusko (Bieloruská republika)
Ukrajina
Estónsko
Turecko
Nový Zéland
Írsko
Česká republika
Dánsko
Fínsko
Švédsko
Nórsko
Luxembursko
Grécko
Litva
Lotyšsko
Island
Portugalsko
Brazília
Venezuela
Argentína
Maďarsko
Slovensko
Rumunsko
Moldavsko
Slovinsko
Srbsko
Čierna Hora
Albánsko
Chorvátsko
Bulharsko
Severné Macedónsko
Bosna a Hercegovina
Izrael
Egypt
Maroko
India
Indonézia
Južná Kórea
Japonsko
Thajsko
Malajzia
Vietnam
Čína, Ľudová republika
Taiwan
Irán
Bangladéš
Požiadavku nebolo možné odoslať. Skúste to prosím neskôr znova.

Telefón & Fax

+39 030 9... inzercie
Tieto inzeráty by vás mohli tiež zaujímať.
Malý inzerát
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
more images
Holandsko ANDELST
1 056 km
Systém hákového ramena
MANTGS 41.440 10x4 Euro 6 Palfinger 17 Tonmeter Z-...
Zavolať
Malý inzerát
Autodomiešavač betónu Mercedes-Benz AROCS 4145B
Autodomiešavač betónu Mercedes-Benz AROCS 4145B
Autodomiešavač betónu Mercedes-Benz AROCS 4145B
Autodomiešavač betónu Mercedes-Benz AROCS 4145B
more images
Francúzsko Haguenau
872 km
Autodomiešavač betónu
Mercedes-BenzAROCS 4145B
Zavolať
Malý inzerát
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Sacie vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
more images
Holandsko ANDELST
1 056 km
Sacie vozidlo
MANTGS 41.440 8x4 Full Steel RSP 10m³ Saugbagger
Zavolať
Malý inzerát
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
more images
Holandsko Overpelt
1 063 km
Žeriavové vozidlo
MANTGS 41.440 8x4 + (45m!) KRAN FASSI F2150 RAL 8+...
Zavolať
Malý inzerát
Nízko nákladný náves na prepravu stavebných strojov Bertoja SR 36 RSA
Nízko nákladný náves na prepravu stavebných strojov Bertoja SR 36 RSA
Nízko nákladný náves na prepravu stavebných strojov Bertoja SR 36 RSA
Nízko nákladný náves na prepravu stavebných strojov Bertoja SR 36 RSA
more images
Taliansko Brescia
799 km
Nízko nákladný náves na prepravu stavebných strojov
BertojaSR 36 RSA
Zavolať
Malý inzerát
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Žeriavové vozidlo MAN TGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
more images
Holandsko Overpelt
1 063 km
Žeriavové vozidlo
MANTGS 41.440 8x4 + (45m!) CRANE FASSI F2150 RAL 8...
Zavolať
Malý inzerát
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Systém hákového ramena MAN TGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
more images
Holandsko Haps
1 039 km
Systém hákového ramena
MANTGS 41.440 8x4 Hooksystem Palfinger PK 41002+fl...
Zavolať
Malý inzerát
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
Betónové čerpadlo Cifa mk32
more images
Taliansko Forlì
762 km
Betónové čerpadlo
Cifamk32
Zavolať
Malý inzerát
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Podvozok nákladného vozidla MAN TGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
more images
Bovenden
769 km
Podvozok nákladného vozidla
MANTGS 41.440 8x4 BB CH, Retarder, MEHRFACH
Zavolať
Malý inzerát
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Nákladné vozidlo na špeciálne účely MAN TGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
more images
Bovenden
769 km
Nákladné vozidlo na špeciálne účely
MANTGS 41.440/480 8x4 BB, Standard Mulde ca. 18m³
Zavolať
Malý inzerát
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Sklápač Volvo FMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
more images
Holandsko Andelst
1 056 km
Sklápač
VolvoFMX 540 10X4 10X4 HEAVY DUTY MINING KH KIPPER/T...
Zavolať
Malý inzerát
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
more images
Nemecko Saarlouis
949 km
Výklopné vozidlo
MANTGS 41.440 / 8x4 / Euro 5
Zavolať
Malý inzerát
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Systém hákového ramena Man TGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
more images
Holandsko ANDELST
1 056 km
Systém hákového ramena
ManTGS 41.440 8x8 Euro 6 Palfinger 20 Tonmeter Z-k...
Zavolať
Malý inzerát
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Plato nákladné auto unimog U400  405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
more images
Rohrbach
847 km
Plato nákladné auto
unimogU400 405/12 AHK KLIMA ZAPFWELLE vorn SFZ KOMMUNALHYDRAULIK EURO-5
Zavolať
Malý inzerát
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Výklopné vozidlo MAN TGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
more images
Nemecko Saarlouis
949 km
Výklopné vozidlo
MANTGS 41.440 / 3. Seitenkipper / Euro 6 / 8x4 / B...
Zavolať