Štandardný ťahačVolvo
FH 460 Hydraulique (Location / Rent)
Štandardný ťahač
Volvo
FH 460 Hydraulique (Location / Rent)
Rok výroby
2019
Stav
Použitý
Umiestnenie
Perpignan 

Základné údaje
Cena a lokalita
- Umiestnenie predajcu:
- 571 Avenue Georges Caustier Zone St-Charles, 66000 Perpignan, Francúzsko

Zavolať
Technické detaily
- Najazdené kilometre:
- 548 503 km
- Výkon:
- 338 kW (459,55 k)
- Prvá registrácia:
- 06/2019
- Pohotovostná hmotnosť:
- 7 645 kg
- Maximálna hmotnosť nákladu:
- 11 355 kg
- Celková hmotnosť:
- 19 000 kg
- Veľkosť pneumatiky:
- -
- Konfigurácia náprav:
- 4x2
- Brzdy:
- brzdenie motorom
- Kabína vodiča:
- spacia kabína
- Typ prevodu:
- automatický
- Emisná trieda:
- Euro 6
- Zavesenie:
- vzduch
- Výbava:
- ABS, airbag, klimatizácia, palubný počítač, uzávierka diferenciálu
Podrobnosti ponuky
- ID inzerátu:
- A205-34-525
- Referenčné číslo:
- 1699797
- Aktualizácia:
- naposledy dňa 16.01.2026
Popis
ref: LOC-VO24-1339
NA PRENÁJOM: Ťahač VOLVO FH 460, nízka kabína, hydraulika – 2019
Dodatočné informácie:
Cena od 1 900 €/mesiac bez DPH
Všeobecné údaje:
Značka: Volvo
Model: FH 460
Rok výroby: 2019
Kabína: Nízka
Motor a prevodovka:
Motor: 6-valcový radový motor, spĺňajúci normu Euro 6
Výkon: 460 k (345 kW)
Prevodovka: Automatická Volvo I-Shift
Spomaľovač: Integrovaný hydraulický
Bezpečnosť a komfort:
Brzdový systém Volvo VEB+
ESP, ABS, ASR pre maximálnu bezpečnosť
Klimatizácia a kúrenie kabíny
Pneumaticky odpružené vodičovo sedadlo
Elektricky nastaviteľné a vyhrievané spätné zrkadlá
Kontaktujte nás pre viac informácií a cenovú ponuku.
Dĺžka kabíny: Stredná
Dodacia lehota (v dňoch): 1
ABS
Airbag
Imobilizér
ASR
Uzávierka diferenciálu
Klimatizácia
Typ klimatizácie: Automatická klimatizácia
Motorová brzda
Výkon: 460 k DIN
Výkon: 338 kW
Daňový výkon: 34 k
Objem motora: 12 777 cm³
Hlučnosť v kľude: 90 dB